ایلنا نوشت: تعدادی از نمایندگان مجلس در نامه ای از رئیس قوه قضائیه و رئیس‌جمهور خواهان توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور شدند
ایلنا نوشت: تعدادی از نمایندگان مجلس در نامه ای از رئیس قوه قضائیه و رئیس‌جمهور خواهان توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور شدند.

در جلسه علنی امروز محمد علی وکیلی از ارسال نامه ای به ریس جمهور و رئیس قوه قضائیه خبر داد و گفت: ۱۰۲ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور و آیت الله صادق آملی لاریجانی خواهان توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور و یادآوری مواردی از جمله کنترل نقدینگی و سوق دادن آن به سمت تولید، ارائه بسته حمایتی ویژه طبقات محروم، واگذاری طرح های نیمه تمام به مردم و ایجاد جاذبه برای سرمایه گذاری مردم، ساماندهی نظام بانکی و ایجاد جاذبه برای سرمایه گذاری مردم در بانک ها شدند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان همچنین خواهان حمایت حداکثری قوه قضائیه از سرمایه گذاری و ایجاد فضای امن و آرام برای فضای کسب و کار و برخورد با احتکار گران و سوداگران، همچنین بسیج امکانات نهادها، بنیادهای عمومی وابسته به بخش های حاکمیتی و نیروهای مسلح برای کمک به حل مشکلات مردم در شرایط کنونی، پاسخگویی بهنگام نسبت به شایعات و ابهامات و تفویض اختیارات به استانداران در شرایط امروز برای استفاده از امکانات منطقه ای، تسهیل فضای کسب و کار داخلی شدند.

وی خاطر نشان کرد: مجلس طی نامه ای اعلام آمادگی کرده که آماده است برای برون رفت از شرایط کنونی و همچنین انجام ماموریت های فوق الذکر در صورت نیاز به اخذ مجوز در قالب طرح یا لایحه اقدام کند.

——————-

خبرگزاری فارس: روزنامه ورزشی توتواسپورت در گزارشی که امروز منتشرکرد، در مورد «مهدی بن‌عطیه»‌اطلاعاتی را به خوانندگانش ارائه داد
به همین دلیل مسئولان یووه بعد از حضور بن‌عطیه، گفت‌وگویی با وی خواهند داشت تا این بازیکن را ترغیب به ماندن و امضای قرارداد جدید کنند.

بن‌عطیه تیم مراکش را در مسابقات جام جهانی روسیه همراهی کرد.یاران او در مرحله گروهی حذف شد.

این نشریه نوشت مدیریت باشگاه ایتالیایی خواهان ادامه همکاری با مدافع با تجربه آفریقایی است.

خبرگزاری فارس: روزنامه ورزشی توتواسپورت در گزارشی که امروز منتشرکرد، در مورد «مهدی بن‌عطیه»‌اطلاعاتی را به خوانندگانش ارائه داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *