خبرگزاری فارس: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی می‌گوید از اینکه یهودیان در فلسطین اشغالی اسکان داده شده‌اند، راضی نیست
او در پاسخ به اینکه چرا روسیه ایران را بخشی از راه حل بحران سوریه می‌داند و چرا مواضع مسکو و رژیم تل‌آویو متفاوت است، مدعی شد که این رژیم مردم ایران را دشمن خود نمی‌داند بلکه مشکل اسرائیل با نظام ایران است.

رژیم صهیونیستی طی ماه‌های گذشته چندین بار با نقض حریم هوایی لبنان به مراکز تحقیقاتی و پایگاه‌های هوایی سوریه حمله موشکی کرده که آخرین بار، پایگاه هوایی «تی‌4» را در مرکز سوریه هدف قرار داد.

او گفت: «ما همسایه‌هایمان را انتخاب نمی‌کنیم، عموما در رابطه با همسایگان شانس نداشتیم. به طور کلی معتقدم که اشتباه راهبردی‌‌ای که [حضرت] موسی از سال‌های دور مرتکب شده است این بود که ما را به خاورمیانه آورد و نه به مرزهای ایتالیا و سوئیس».

لیبرمن بدون آنکه به اشغالگری‌ صهیونیست‌ها اشاره‌ای کند، از اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران نابودی اسرائیل را هدف اصلی خود قرار داده انتقاد کرد.

صهیونیست‌ها مدعی پیروی از آیین حضرت موسی (ع) هستند. حضرت موسی (ع) از پیامبران اولوالعزم الهی و دارای مقام عصمت است.

وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس در مورد رئیس جمهوری سوریه نیز گفت که «صرف نظر از مواضع او علیه اسرائیل، جایگزینی امروز برای بشار اسد وجود ندارد».

خبرگزاری فارس: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی می‌گوید از اینکه یهودیان در فلسطین اشغالی اسکان داده شده‌اند، راضی نیست.

لیبرمن در مورد احتمال فروش سامانه پدافند موشکی «اس‌300» به سوریه [و استفاده از آن علیه تجاوزگری رژیم صهیونیستی] نیز گفت که اگر دمشق از این سامانه علیه تل‌آویو استفاده کند، اسرائیل قطعا پاسخ خواهد داد.

او در مورد حضور قانونی نیروهای ایران در سوریه نیز گفت: «ما هرگز اجازه نخواهیم داد ایران سوریه را به پلی پیشرفته علیه ما تبدیل کند».

وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس که خود مرتکب جنایات‌ جنگی شده و تنها طی یک ماه گذشته نظامیان تحت امر او بیش از 50 فلسطینی را در مرز غزه شهید کرده‌اند، «بشار اسد»، رئیس جمهور سوریه را «جنایت‌کار جنگی» خواند و مدعی شد که مقامات رژیم تل‌آویو در امور این کشور دخالت نمی‌کنند.

«آویگدور لیبرمن» در گفت‌وگوی ویژه با روزنامه «کامِرسانت» روسیه گفت که اقدام حضرت موسی (ع) در انتقال یهودیان از مصر به فلسطین کار اشتباهی بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *