ورزش‌سه: مسئولان باشگاه سایپای تهران که احتمال می دهند محمدرضا اخباری از جمع شان برای لیگ هجدهم جدا شود، علیرضا حقیقی را به عنوان آلترناتیو او در نظر گرفته اند

بهزاد غلامپور، مربی دروازه بان های سایپا در این خصوص گفت: «ما منتظر هستیم تا مسئله اخباری با باشگاه حل و فصل شود، اما خودم حدس می‌زنم احتمال رفتن اخباری بیشتر از ماندنش است. درباره حقیقی نیز باید بگویم هیچ چیز رسمی نیست. ما ابتدا باید ببینیم وضعیت اخباری به کجا کشیده می‌شود و بعد از آن تصمیم بگیریم.»

از این رو خبر می رسد که علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی که در پرسپولیس سابقه کار کردن با علی دایی را دارد و رابطه اش با سرمربی کنونی سایپا خوب است، گزینه جایگزینی اخباری است.

اخباری که یکسال دیگر با سایپا قرارداد دارد، مایل به ماندن در این تیم نیست و به همین خاطر در تمرینات شاگردان علی دایی نیز شرکت نکرد. همین مساله باعث شده تا احتمال جدایی اش از جمع نارنجی پوشان زیاد شود.

ورزش‌سه: مسئولان باشگاه سایپای تهران که احتمال می دهند محمدرضا اخباری از جمع شان برای لیگ هجدهم جدا شود، علیرضا حقیقی را به عنوان آلترناتیو او در نظر گرفته اند.

——————-

بانی فیلم: انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، مراسم یادبود چهلمین روز درگذشت زنده‌یاد ناصر ملک‌مطیعی را برگزار می‌کند
بر اساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته در مراسم سه‌شنبه قرار است دو کلیپ از فیلم‌های ناصر ملک‌مطیعی به نمایش درخواهد آمد. در این مراسم همچنین برخی از هنرمندان سینمای ایران در باره ناصر ملک‌مطیعی به سخنرانی می‌پردازند.

بزرگداشت چهلمین روز درگذشت ناصر ملک‌مطیعی

جواد طوسی رییس انجمن منتقدان و نویسندگان خانه سینما در باره این مراسم گفت: مراسم یادبود ناصر ملک مطیعی به مناسبت چهلمین روز درگذشت این بازیگر و هنرمند قدیمی روز سه‌شنبه در خانه سینما برگزار خواهد شد.

بانی فیلم: انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، مراسم یادبود چهلمین روز درگذشت زنده‌یاد ناصر ملک‌مطیعی را برگزار می‌کند.

رییس انجمن منتقدان هدف از برگزاری این مراسم را ارزش‌گذاری به فعالیت طولانی مدت این بازیگر قدیمی سینمای ایران اعلام کرد و در ادامه افزود: زنده‌یاد ناصر ملک‌مطیعی در طول فعالیت‌ خود در مقام بازیگر، یکی از تاثیرگذارترین هنرمندان سینمای پیش از انقلاب بود که برگزاری چنین مراسمی می تواند نوعی ادای دین به فعالیت‌های هنری این هنرپیشه باشد.

مراسم یادبود ملک‌مطیعی فردا سه‌شنبه ساعت شش عصر با حضور خانواده این بازیگر و جمعی از هنرمندان در خانه سینما برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *