ورزش سه: پرسپولیسی ها سرانجام با پیروزی مقابل پدیده قهرمانی در لیگ هفدهم را قطعی کردند تا برای دومین سال پیاپی، به این عنوان برسند

اما بازیکنان تیم پرسپولیس به شکلی خاص و به سبک تیم های اروپایی قهرمانی را جشن گرفتند. آن ها در نشست خبری برانکو ایوانکوویچ حاضر شدند و در حضور او و خبرنگاران جشن کوچکی برگزار کردند.

ورزش سه: پرسپولیسی ها سرانجام با پیروزی مقابل پدیده قهرمانی در لیگ هفدهم را قطعی کردند تا برای دومین سال پیاپی، به این عنوان برسند. آن ها فصل پیش با برانکو در هفته بیست و هشتم قهرمانی را قطعی کردند اما این بار با پیشرفتی جالب یک هفته زودتر جشن قهرمانی را برگزار کردند.

سرخ ها جشن قهرمانی را در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار نکردند و جشن قهرمانی اصلی، به ورزشگاه آزادی و بازی با سپیدرود موکول شد.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: کمال کامیابی‌نیا پس از پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: شرایط زمین خوب نبود تا بازی خوبی انجام دهیم اما خداراشکر پیروز شدیم و به مقام قهرمانی لیگ رسیدیم
 خبرگزاری تسنیم: کمال کامیابی‌نیا پس از پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: شرایط زمین خوب نبود تا بازی خوبی انجام دهیم اما خداراشکر پیروز شدیم و به مقام قهرمانی لیگ رسیدیم. در هر 4 روز یک بازی انجام می‌دهیم و این به بازیکنان فشار می‌آورد. فکر می‌کنم تازه دو هفته بعد همه می‌فهمند که بازیکنان پرسپولیس چه کار بزرگی انجام دادند و دو قهرمانی پیاپی را به دست آوردند.

هافبک پرسپولیس در ادامه با اشاره به تمدید قرارداد بازیکنان با این تیم گفت: اول باید بدهی‌های فصل قبل ما را پرداخت کنند. این کار انجام شود خودم اولین نفری هستم که می‌روم و قراردادم را تمدید می‌کنم، اینطور نمی‌شود که هر فصل بگویند حالا به خاطر ما بیا و تمدید کن. من را 250 میلیون تومان جریمه کرده‌اند. یک بار همه بازیکنان را 30 میلیون جریمه کردند اما من را 130 میلیون، دلیل آن را هم بی‌انضباطی اعلام کردند. صحبت‌هایم را با گرشاسبی انجام دادم و خود او می‌داند، اکنون شرایط پرسپولیس حساس است و ما هم چیز غیرمنطقی نمی‌گوییم. ما تلاش می‌کنیم و توقع داریم اندازه تلاش‌مان پول بگیریم، من خودم خانواده دارم و خرج 10 نفر را می‌دهم.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان پرسپولیس دلخوری نسبت به باشگاه دارند، گفت: به هر حال این مشکلات درون خانوادگی است و باید بین مدیریت، کادرفنی و بازیکنان حل کنیم. فکر می‌کنم شرایط به نحوی بود که همه انتظار داشتند ما بازی خوبی انجام دهیم، پرسپولیس 25 بازیکن دارد و همه آنها قابلیت این را دارند که جزو 11 نفر اصلی قرار بگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *