خبرگزاری فارس: آدنور لئوناردو باچی معروف به تیته بعد از بازی منجر به برد ۳ بر صفر شب گذشته برابر اتریش، از کسب پیروزی ابراز شادمانی کرد
وی بعد از این دیدار تدارکاتی اظهار داشت:خیلی خوشحالم در مسیر آماده‌سازی و تمرکز بر جام جهانی، نتیجه‌ مطلوب دیگری گرفتیم.تیم در زمین همکاری خوبی داشت و در آخرین بازی آزمایشی قبل از حضور در جام، عملکرد درخشانی ارائه کرد.برزیل به این ترتیب در جهت پیشرفت گام برداشت و ثبات بیشتری نیز گرفت.

او افزود:امروز تیم با حوصله و متمرکز بازی کرد و به گل رسید.

خبرگزاری فارس: آدنور لئوناردو باچی معروف به تیته بعد از بازی منجر به برد ۳ بر صفر شب گذشته برابر اتریش، از کسب پیروزی ابراز شادمانی کرد.

تیته در مورد نیمار نیز عنوان کرد:به نظرم با این بازی، یکبار دیگر مشخص شد نیمار بسیار پرتوان است و حد و مرزی ندارد.

——————-

ورزش سه: پس از اینکه باشگاه الهلال عربستان با خورخه ژسوس پرتغالی برای سرمربیگری این تیم به توافق نهایی رسید، فعالیت های آبی های ریاض در بازار نقل و انتقالات آغاز شده است
بنا به گزارش روزنامه استادیو دپورتیووی پرتغال، یکی از بزرگ ترین بازیکنانی که در فهرست الهلال دیده می شود، باس دوست مهاجم هلندی اسپورتینگ لیسبون است. او با ژسوس در این تیم پرتغالی کار کرده و در دو فصل اخیر لیگ پرتغال به ترتیب ۳۴ و ۲۷ گل به ثمر رساند که منجر به یک عنوان آقای گلی برای او نیز شد.

آقای گل پرتغال با ۳۰ میلیون یورو در راه الهلال

حالا دوست که پس از اعتراضات شدید هواداران اسپورتینگ به دلیل قهرمان نشدن تیمشان در جام های این فصل، مورد حمله قرار گرفته و از ناحیه سر آسیب جدی دیده، دلایل کافی را برای ترک این تیم پرتغالی دارد و می تواند با مربی سابق خود این بار در الهلال عربستان کار کند.

ورزش سه: پس از اینکه باشگاه الهلال عربستان با خورخه ژسوس پرتغالی برای سرمربیگری این تیم به توافق نهایی رسید، فعالیت های آبی های ریاض در بازار نقل و انتقالات آغاز شده است.

البته تیم های دیگری از جمله سویای اسپانیا نیز خواهان این مهاجم گلزن هلندی هستند اما روزنامه پرتغالی الهلال را رقیب جدی برای این انتقال می داند. آنها حتی آگاه هستند که در صورت لزوم، باید ۳۰ میلیون یورو برای آزادسازی دوست بپردازند و با علم به این شرایط وارد کورس جذب او شده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *