ورزش‌سه: محمدرضا زنوزی مالک تیم گسترش فولاد که در سال های گذشته توانسته سابقه درخشانی از باشگاهداری خصوصی در فوتبال ایران برجای بگذارد، روز گذشته با آغاز مزایده تراکتورسازی برای خرید این باشگاه اقدام کرد
به همین خاطر تا زمان روشن شدن تکلیف باشگاه تراکتورسازی و موضوع فروش امتیاز این باشگاه، هیچ تصمیمی در گسترش فولاد اتخاذ نخواهد شد. باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره واگذاری تراکتورسازی به زنوزی و تعیین تکلیف باشگاه گسترش فولاد رخ خواهد داشت.

این اتفاقات سبب شده تا گسترش فولاد در شرایط بلاتکلیفی قرار بگیرد تا وضعیت زنوزی با تراکتورسازی روشن شود. طبق قوانین سازمان لیگ و فدراسیون یک نفر نمی تواند همزمان مالکیت دو باشگاه لیگ برتری را برعهده داشته باشد و در صورتی که زنوزی تراکتورسازی را خریداری کند، احتمالا او نخواهد نتوانست از گسترش فولاد هم حمایت کند.

ورزش‌سه: محمدرضا زنوزی مالک تیم گسترش فولاد که در سال های گذشته توانسته سابقه درخشانی از باشگاهداری خصوصی در فوتبال ایران برجای بگذارد، روز گذشته با آغاز مزایده تراکتورسازی برای خرید این باشگاه اقدام کرد. از این رو زنوزی چون مالک یک باشگاه لیگ برتری دیگر هم هست، در صورتی که مالکیت تراکتورسازی را هم برعهده بگیرد، احتمال دارد با مشکلاتی در بحث مالکیت همزمان دو باشگاه مواجه شود.

——————-

: میثم سیدصالحی با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر، مطالبی را خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت و از مشکلات پیش پای پیام‌رسان سروش گفت
اما امروز آذری جهرمی در توئیتی که مشاهده می کنید این گونه پاسخ مدیرعامل سروش را داد.

وی تصریح کرد: اختصاص فضا در LCT و مرکز امام(ره)، اختصاص نود CDN در اپراتورها، حذف ترجیح ترافیک بین‌الملل، سرویس رایانش و ذخیره ابری و نیز اختصاص کانال مستقیم پیامک، موارد زیرساختی حیاتی است که در اختیار سروش نیست.

مدیرعامل پیام‌رسان سروش گفت: مشکل فعلی پهنای باند نیست.

: میثم سیدصالحی با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر، مطالبی را خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت و از مشکلات پیش پای پیام‌رسان سروش گفت.

گله پیام‌رسان سروش از عدم تامین نیازهای زیرساختی توسط دولت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *