خبرگزاری فارس: نهمین دور مذاکرات در زمینه حل و فصل بحران سوریه در شهر آستانه پایتخت قزاقستان آغاز به کار کرد.

در پایتخت قزاقستان و پشت درهای بسته، مذاکرات دو و سه جانبه در زمینه حل و فصل بحران سوریه با شرکت هیأت های تمام کشورهای آغاز برگزار شد

در جریان دور نهم مذاکرات صلح سوریه در آستانه وضعیت فعلی سوریه از جمله در مناطق آتش بس، مسائل بشردوستانه و اقدامات تقویت اعتماد و همچنین هماهنگ سازی گام های بعدی برای توسعه روند صلح و حل و فصل بحران در سوریه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

به منظور شرکت در این مذاکرات هیات های کشورهای سوریه تحت ریاست «بشار جعفری» و هیات سازمان ملل تحت ریاست «استفان دمیستورا» نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل وارد آستانه شدند.

در پایتخت قزاقستان و پشت درهای بسته، مذاکرات دو و سه جانبه در زمینه حل و فصل بحران سوریه با شرکت هیأت های تمام کشورهای آغاز برگزار شد.

خبرگزاری فارس: نهمین دور مذاکرات در زمینه حل و فصل بحران سوریه در شهر آستانه پایتخت قزاقستان آغاز به کار کرد.

هیات نمایندگان مخالفین مسلح سوریه شب گذشته نیز وارد قزاقستان شد.

علاوه بر کشورهای ضامن از جمله ایران، روسیه و ترکیه در این نشست همچنین هیات‌های دولت و مخالفین گروه های سوریه، سازمان ملل و همچنین آمریکا و اردن به عنوان ناظر شرکت می‌کنند.

——————-

خبرگزاری فارس: محمدجواد معنوی‌نژاد درمورد مصدومیتش در اردوی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: از وقتی که به ایران آمده‌ام به صورت مجزا تمرین می‌کنم، البته دکتر افروزی شرایط مرا زیر نظر دارد
وی ادامه داد: زمانی که بازی‌های ما در ایتالیا تمام شد و به ایران آمدم کمی از ناحیه کمر درد داشتم و رفته‌رفته این درد بیشتر شد. طبق دستورات پزشک تیم ملی تمرینات جداگانه‌ای را دنبال کردم. زمانی که در هفته‌های ابتدایی تیم به مسابقات اعزام می‌شود هم من در ایران خواهم بود و تمریناتم را انجام می‌دهم. البته هنوز مشخص نیست تمریناتم زیر نظر چه کسی انجام خواهد شد.

خبرگزاری فارس: محمدجواد معنوی‌نژاد درمورد مصدومیتش در اردوی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: از وقتی که به ایران آمده‌ام به صورت مجزا تمرین می‌کنم، البته دکتر افروزی شرایط مرا زیر نظر دارد. امیدوارم از هفته‌های آینده تیم ملی بتوانم به جمع سایر بازیکنان تیم ملی اضافه شوم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: زمانی که در ایتالیا بودم دردی نداشتم. بازی آخر هم برای تیم باشگاهی‌ام بازی کردم و همه چیز عالی بود، اما فکر می‌کنم در پرواز و به دلیل خستگی دردهایم شروع و رفته‌رفته بیشتر هم شد.

معنوی‌نژاد درخصوص اینکه گفته می‌شود فدراسیون تصمیم دارد تا از وی در تیم ملی «ب» استفاده کند تا بتواند در صورت قهرمانی در بازی‌های آسیایی به عنوان سرباز قهرمان به کار خود ادامه دهد، تصریح کرد: هنوز که چیزی در این خصوص به ما اعلام نشده است. فعلاً هدف ما موفقیت در لیگ ملت‌ها است. من سرباز تیم ملی هستم و هرجا که نیاز باشد خدمت خواهم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *