خبرگزاری فارس: آمارها نشان می‌دهند که در دو هفته پایانی سال 2016، پلیس انگلستان با 928 جنایت با قمه مواجه شده است
خبرگزاری فارس: آمارها نشان می‌دهند که در دو هفته پایانی سال 2016، پلیس انگلستان با 928 جنایت با قمه مواجه شده است. این آمار معادل 15 جنایت در هر روز یا تقریبا یک جنایت به ازای هر یک‌ساعت و نیم است.

به نوشته روزنامه انگلیسی دیلی‌میل، 425 مورد از این جنایات در شهر لندن، پایتخت بریتانیا صورت گرفته و پس از آن منچستر با 99 جنایت، «وست میدلندز» با 77 جنایت و «مرسیساید» و «وست پورکشایر» هر یک با 29 جنایت در رده‌های بعدی قرار دارند.

آمارهای دفتر ملی آمار انگلستان نیز نشان می‌دهند که در یک‌سال منتهی به سپتامبر 2017، پلیس 37443 مورد اقدام خشونت‌آمیز که در آنها از شیء برنده نظیر چاقو استفاده شده، ثبت کرده است که نسبت به دوره مشابه قبلی، 21 درصد افزایش نشان می‌دهد.

بر اساس گزارش فوق، آمار مزبور افزایش چشم‌گیری را در قمه‌کشی‌ها در انگلستان نسبت به دوره مشابه سه سال قبل نشان می‌دهد. حمل این سلاح سرد در انگلستان ممنوع نیست.

دیلی‌میل گزارش داده که خلاف‌کاران به شکل روزافزون در حال حمل قمه به‌عنوان یک نماد و در حال گسترش وحشت از طریق حملات ترسناک با آن هستند.

——————-

ورزش سه: علی قلی زاده، هافبک سایپا بعد از پیروزی مقابل سیاه جامگان عنوان کرد: خدا را شکر می‌کنم که توانستم امروز هم گل بزنم و هم پاس گل بدهم
ورزش سه: علی قلی زاده، هافبک سایپا بعد از پیروزی مقابل سیاه جامگان عنوان کرد: خدا را شکر می‌کنم که توانستم امروز هم گل بزنم و هم پاس گل بدهم. تیم ما هر بازی به قصد بردن در زمین می‌رود. و امیدوارم دو بازی پایانی را پیروز شویم تا بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.

وی ادامه داد: مشکی‌پوشان خیلی خوب بازی کردند اما ما بهتر بودیم و به هدفمان که 3 امتیاز بود، رسیدیم.

قلی‌زاده در پایان درباره حضورش در تیم ملی گفت: من تمام تلاشم را می‌کنم تا به بهترین شکل ظاهر شوم و حضورم در تیم ملی بستگی به نظر کی‌روش دارد. امیدوارم در فهرست نهایی تیم ملی باشم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *